Reviews

Ralph de Jongh
13 uur 40 min geleden
Swallow The Sun
1 dag 4 uur geleden
Blessed Curse
1 dag 6 uur geleden
Soen
2 dagen 4 uur geleden
Darkness By Oath
2 dagen 7 uur geleden
Color Ones
6 dagen 11 uur geleden
Tarball
6 dagen 12 uur geleden
Crimes Of Passion
1 week 1 dag geleden
Temple
1 week 3 dagen geleden
Christian Mistress
1 week 3 dagen geleden
Griffar
1 week 4 dagen geleden
Golden Dawn
1 week 4 dagen geleden
The Backcorner Boogie Band
1 week 4 dagen geleden
Therapy?
1 week 6 dagen geleden
AlascA
2 weken 3 dagen geleden
Mastodon / Red Fang
2 weken 3 dagen geleden
Rachel Sermanni
2 weken 6 dagen geleden
We Are Augustines
2 weken 6 dagen geleden
Iron Fire
2 weken 6 dagen geleden
Templeton Pek
2 weken 6 dagen geleden

Nog in 2011 kwam via Suburban het nieuwe album van The Urban Voodoo Machine uit. In Black ’N Red is een plaat van het grote gezelschap (tussen de 7 en 12 man) waar niet alleen de standaard instrumenten worden gebruikt.
De gypsy rock van The Urban Voodoo Machine heeft een unieke sound. In ‘Alone In The City’ krijg je het gevoel mee dat Tom Waits door de straten van Amsterdam sjokt. Uptempo kan het gezelschap ook schitteren. ‘Run For Your Money’ is een pakkende track waarop de band zich ook in een hoge versnelling van zijn beste kant laat zien.
De spookachtige taferelen van The Urban Voodoo Machine komen op In Black ’N Red duidelijk boven drijven in ‘Heroin (Put My Brothers In The Ground)’. De muziek neemt je in dat nummer ook prima mee terug naar de jaren ’50 en vertelt ook nog eens een wijze les voor het leven.
Heb je zin in een opvallende plaat met een niet standaard geluid en hou je wel van een donker alcoholisch feestje? Dan is In Black ’N Red van The Urban Voodoo Machine zeker iets dat je moet gaan luisteren. 

  • Sign in with Twitter