White Room Reviews

CD-, DVD- en concertreviews, nieuws, interviews en events

Hell Diest komt met Hell Open Air in 2024

Leestijd: 2 minuten

Dat men van Café Hell in het Belgische Diest goed bezig is, moge een understatement zijn. De metalhead die zich daar nog niet van verwittigd had, heeft de afgelopen tijd zijn of haar ogen niet echt open gehad. Of misschien onder een steen geleefd. Nu komt die venue met Hell Open Air, een nieuwkomer in 2024.

Voor Hell Open Air zijn nog geen bands bekend, maar de data al wel. Het festival zal zelfs twee dagen gaan duren en wel op 4 en 5 mei. De Nederlanders kunnen die dagen makkelijk onthouden wegens Dodenherdenking en Bevrijdingsdag. 4 en 5 mei staan dus ook in het teken van Hell Open Air.

Dat festival zal op de parkeerplaats naast de venue in Diest plaats gaan vinden. Bekend is dat op zaterdag 4 mei een zestal tributebands de bühne zullen bestijgen. Een dag later, zondag 5 mei dus, staan er negen bands op de planning. De ogen zullen gericht gaan zijn op de female fronted metal. Wat naast deze gegevens ook bekend is, is dat er geen camping verzorgd zal worden. Men moet dus een mooi hotel, camping of vrienden raadplegen als men daar in de buurt wilt overnachten.

Vrijwilligers

Omdat een festival meer is dan een concert organiseren, heeft de organisatie van Hell Open Air ook de behoefte aan vrijwilligers. Veel vrijwilligers! Enthousiaste vrijwilligers! Dus heeft men het hart op de juiste plaats en denkt men de organisatie te kunnen helpen met een dienst, mail dan naar dit adres.

Hell Diest

HELL AWAITS ONLINE

Website

Ralf W.
Volg!
Laatste berichten van Ralf W. (alles zien)
0 Shares

Verder Bericht

Vorige Bericht

© 2025 White Room Reviews

Thema door Anders Norén