White Room Reviews

CD-, DVD- en concertreviews, nieuws, interviews en events

Drudkh heeft nieuwe single online, nieuw album in maart

Leestijd: 2 minuten

Drudkh is een vereerde pijler van atmosferische en heidense black metal en vandaag treden ze uit de schaduwen om de wereld hun nieuwste nummer te presenteren. Die nieuwe single van Drudkh heet ‘The Eve’. Het is de eerste single van hun aankomende album Shadow Play. Die plaat verschijnt op 21 maart via Seasons Of Mist. Het is een uitnodiging om de delicate wisselwerking tussen het licht en de duisternis van het bestaan te verkennen.

De muziek van DRUDKH, geboren uit de fluisteringen van de door geschiedenis doordrenkte winden van Oekraïne en de mysterieuze landschappen uit de folklore, is een diepgaand narratief dat resoneert in de ziel. De manier waarop ze atmosferische klanklandschappen verweven met heidense invloeden resulteert in een geluid dat zowel rijk gelaagd als meeslepend ruimtelijk is. Check die nieuwe single van Drudkh hier.

De nieuwe single van Drudkh

‘The Eve’ is een meditatieve bespiegeling over de vergankelijke schoonheid van het leven – een reis door melancholische reflecties en poëtische overpeinzingen. Net als in hun eerdere werken blijft DRUDKH trouw aan hun introspectieve traditie en duiken ze in complexe thema’s als ballingschap, de eeuwige cyclus van leven en dood, en het verlangen naar oorsprong, zowel persoonlijk als collectief.

Mis de kans niet om als een van de eersten ‘The Eve’ te ervaren en een reis te beginnen die het pad verlicht door de meest duistere en meest prachtige momenten van de menselijke conditie. Check daarom de bovenstaande video. Voor de pre-order van het nieuwe album, kan men deze link checken.

Drudkh - Shadow Play

Tracklist Shadow Play

1. Scattering the Ashes (7:23)
2. April (11:11)
3. The Exile (10:12)
4. Fallen Blossom (6:50)
5. The Eve (7:08)
6. The Thirst (12:21)

Drudkh online

Facebook

SEASON OF MIST ONLINE

Website
Webshop
Facebook
X / Twitter

0 Shares

Verder Bericht

Vorige Bericht

© 2026 White Room Reviews

Thema door Anders Norén