Roadburn heeft inmiddels de eerste naam aangekondigd voor de 2027-editie van het festival. Dat is direct een naam die verwachtingen schept. Neurosis keert weer terug naar Roadburn en dat doet de band dus niet zomaar. Neurosis komt namelijk voor twee shows.
Alle bands die op Roadburn spelen, zijn verweven met de geschiedenis van het festival, maar weinigen hebben Roadburn écht vorm gegeven. Neurosis is ongetwijfeld zo’n band. Met hun nieuwe album An Undying Love For A Burning World, keert de band in 2027 terug naar Tilburg. Ze zullen twee sets spelen; de details hierover worden later bekendgemaakt.
Roadburn zal in 2027 plaats vinden van 15 tot en met 18 april in Tilburg. De 013 zal natuurlijk de kern vormen, maar wie Roadburn kent, weet dat er meer plaatsen in de gaten gehouden moeten worden. Weekendtickets zijn inmiddels te koop. Check daarvoor deze website.

Roadburn online
Website
Instagram
Facebook
TikTok
Neurosis online
Website
Bandcamp
Facebook
Instagram
- Neurosis voor twee shows naar Roadburn 2027 - 16 augustus 2026
- Argul – Soledad & Orgullo - 15 augustus 2026
- Met nieuwe single kondigt Mental Cruelty nieuw album aan - 14 augustus 2026